top of page

BEZPEČNOSTNÉ DVERE

Bezpečnostné dvere SOFIA, sú kvalitné a pritom cenovo dostupné značky bezpečnostné dvere.

Už v základnom prevedení Vám ich vieme dodať vrátane novej zárubne a v protipožiarnom prevedení, pričom farebné prevedenie zárubne je rovnaké, ako farebné prevedenie krídla dverí.

 

Dvere s vysokou kvalitou.
Bezpečnostné dvere - bezpečnostné a protipožiarne riešenia.

VÝROBCOVIA BEZPEČNOSTNÝCH DVERÍ

Zaručujú vysokú kvalitu spracovania. Ich konštrukcia je z materiálov od preverených a osvedčených výrobcov, ktorí sú zárukou prvotriednej kvality týchto materiálov. Do konštrukcie bezpečnostných dverí sú použité iba riadne certifikované komponenty a materiály tak, aby celkový výrobok uspel v náročných skúškach odolnosti proti vlámaniu. Veľkou prednosťou bezpečnostných dverí je prvotriedne spracovanie oblasti zámku. V oblasti zámku sú u nás využívané výhradne originálne rozvorové zámky renomovaných preverených výrobcov. Máme teda záruku, že sú vyrábané a homologizované k tomu, že spoľahlivo ovládajú rozvorový systém. Rozdiely medzi jednotlivými zámkami v bezpečnostných dverách a zámky, ktoré sú použité v jednotlivýych dverách Vám radi vysvetlíme priamo u nás v predajni, alebo telefonicky, či e-mailom. 

Bezpečnostné dvere - bezpečnostné a protipožiarne riešenia

 

Bezpečnosť je v dnešnej dobe dôležitý aspekt každého obytného objektu. Naša firma sa preto už niekoľko rokov špecializuje na predaj kvalitných a preverených bezpečnostných dverí do bytu a domu, prídavných, protipožiarnych dverí.
Nami ponúkané bezpečnostné vchodové dvere - interiérové ​​dvere, ktoré spadajú do 2. až 4. bezpečnostnej triedy, musí vždy spĺňať vysoké požiadavky na zvukovú a tepelnú izoláciu vrátane požiarnej odolnosti. Okrem preverených bezpečnostných prvkov kladieme dôraz aj na dizajn ponúkaných výrobkov. Naše produkty ponúkame s niekoľkými druhmi povrchovej úpravy - dyha, laminát, masívne drevo. Práve kombinácia povrchovej úpravy, dizajnu a veľkého množstva dostupných farieb zaručuje, že si u našej spoločnosti vyberie bezpečnostné dvere naozaj každý.
Výroba dverí do Vášho domu, bytu či komerčného prebieha na mieru, podľa individuálnych požiadaviek každého zákazníka. Zaručujeme tiež splnenie všetkých bezpečnostných certifikátov a kontrol, ktoré musia dvere 3. alebo 4. triedy spĺňať. Ďalej máme v ponuke všetko príslušenstvo, ako sú zárubne a bezpečnostné kovania.

Bezpečnostné dvere SOFIA

Skúsenosť ukázala, že bežne dostupné bezpečnostné dvere tejto cenovej kategórie štandardne nespĺňajú kvalitatívnu stránku, s akou prichádzajú bezpečnostné dvere SOFIA.

Súčasnosť so sebou priniesla naliehavú požiadavku na atraktivitu produktov, preto aj dvere SOFIA tešia nie len svojou bezpečnostnou funkciou, ale aj nadčasovým a lákavým dizajnom

Bezpečnostné dvere SOFIA
Bezpečnostné dvere BEDEX

Bezpečnostné a protipožiarne dvere BEDEX sa začali vyrábať na prelome rokov 1993 a 1994. Z toho ľahko usúdiť, že spoločnosť má dlhoročné skúsenosti s výrobou, predajom a montážou. Cieľom spoločnosti je ponúknuť každému zákazníkovi perfektný výrobok a servis, zodpovedajúci nárokom na bezpečie, komfort a tomu primeranú cenu. Filozofiu značky BEDEX  najlepšie vystihuje slogan "Bezpečie nie je luxus!".

Bezpečnostné dvere BEDEX
Bezpečnostné dvere HI SEC

Najpopulárnejšie oceľové

BEZPEČNOSTNÉ DVERE

KEĎ IDE O BEZPEČNOSŤ, TREBA MYSLIEŤ NA VŠETKO, AJ NA DVERE
 

Vchodové bezpečnostné dvere do bytu, vhodné na zabezpečenie vášho bývania za ceny, ktoré nezaťažia rodinný rozpočet. 

Bezpečnostné dvere HI SEC
Bezpečnostné dvere SECURIDO

Bezpečnostné dvere pre každého s bezpečnostnou zárubňou, tepelnou a zvukovou izoláciou. Vchodové dvere do bytu, vhodné na zabezpečenie vášho bývania za ceny, ktoré nezaťažia rodinný rozpočet.

Sú certifikované v bezpečnostnej triede III, už v štandardnej verzii majú protipožiarnu, tepelnú a zvukovú izoláciu s 9 istiacimi bodmi.

Bezpečnostné dvere SECURIDO
bottom of page